Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/e/n/u20080/public_html/_sub/cas/libraries/Trash.php on line 96
Paríž - 24Time

Paríž

Francúzsko


Symbolom zábavy celej rodiny sa pred mnohými rokmi stal Disney. Jeho animované filmy a postavičky Mickey, Minnie, Donald a Goofy sú nezabudnuteľné. Walt Disney však vo svojej tvorivosti pokračoval a vďaka úžasnej predstavivosti sa mu podarilo za jeden rok postaviť v Anaheime v Kalifornii Disneyho kúzelné kráľovstvo. Tento rozprávkový  park bol otvorený v roku 1955 a stal sa v Amerike najpopulárnejšou turistickou atrakciou. Smrť mu však prekazila realizáciu ďalších plánov na Floride. Našťastie pokračovateľom jeho myšlienok a projektov sa stal jeho brat. V roku 1971 bol otvorený najväčší zábavný park sveta Disneyland  v Orlande a o niekoľko rokov i v Tokyu. A práve pred 20.rokmi sa otvorili brány parku Euro Disney, asi 35 km na východ od Paríža. Veľkolepé oslavy sprevádzali toto výročie už pred niekoľkými dňami.

Pokiaľ chcete svojim deťom, ale aj sebe urobiť radosť, dlho nečakajte. Takmer každý mesiac sa vyskytnú akciové letenky a vtedy netreba zaváhať. Sledujte akcie na zlacnené letenky z Bratislavy alebo Viedne do Paríža a určite zistíte, že sú letenky sú i pre vás cenovo dostupné. Tiež rodinné Disney balíčky vám umožnia ušetriť až 30 % z ceny ubytovania a deti do 7 rokov majú v balíčku ubytovanie i vstupy zdarma. Zážitok na celý život, ktorý poskytne Disneyland Paríž celej rodine a radosť vašich detí, bude určite zadosťučinením, že ste zvolili správny druh zábavy. Tento jedinečný obrovský zábavný areál je rozdelený na tri časti. Parky Disneyland Park a Walt Disney Studios Park a Disney Village s ďalšími atrakciami a doplnkovými službami. Uvidíte okolo 50 atrakcií, môžete si podať ruku s Mickey Mousom alebo sa vyfotiť s káčerom Donaldom, či ostatnými obľúbenými postavičkami z rozprávok.


Vyhľadávanie