Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/e/n/u20080/public_html/_sub/cas/libraries/Trash.php on line 96
Kozmetika zo Švajčiarska - 24Time

Ženeva

Švajčiarsko

Kozmetika zo Švajčiarska

Prírodná kozmetika Weleda je v súčasnosti známa už na celom svete. Spoločnosť Weleda bola založená v roku 1921 vo Švajčiarsku ako malé farmaceutické laboratórium, ktoré vyrábalo a vyvíjalo liečivá. K jeho výrobnému programu však hneď od začiatku patrila aj prírodná liečebná kozmetika, liečivé čaje a dietetické prípravky. Spoločnosť, ktorej mottom je " V súlade s človekom i prírodou " pripravuje svoje produkty zodpovedajúce prirodzenosti človeka a zároveň dbá na ochranu životného prostredia. Farmaceutické výrobky i prírodná kozmetika Weleda majú hlboký, komplexný účinok a neslúžia len na potláčanie príznakov choroby. Ich užívanie prináša nielen posilnenie a podporu zdravia, ale aj mimoriadny pocit celkovej harmónie.

Kľúčové rastliny používané k výrobe prípravkov sú starostlivo vybrané a spracované sofistikovanými a citlivými výrobnými postupmi tak, aby jemne a účinne podporovali samoliečebné sily každého organizmu. S označením „Kontrolovaná přírodní kosmetika“ BDIH je väčšina produktov švajčiarskej spoločnosti Weleda, čo je zárukou veľmi kvalitnej prírodnej kozmetiky. Výrobky, takto označené, nesmú obsahovať suroviny z ropy ani syntetické konzervačné látky a taktiež nesmú byť testované na zvieratách. Sortiment švajčiarskej prírodnej kozmetiky Weleda zahŕňa starostlivosť o dieťa, o tehotné i dojčiace matky, o pleť, o telo, o ústnu dutinu, ďalej sprchové krémy, rastlinné mydlá, telové mlieka, prísady do kúpeľa, pánsku, vlasovú i ochranú slnečnú kozmetiku, šťavy, sirupy a prípravky na drobné poranenie.

Vyhľadávanie